درباره سایت

عارف عباسی(دانشجو معلم شهید بهشتی فارس)
پل ارتباطی:
09336396030
telegram: @arefi75
.
.
.
بر خاک افتادن ...

لیاقت و سعادت می خواهد، اگر که در برابر خداوند متعال باشد ،

ذلت و شقاوت می خواهد ، اگر در برابر غیر خدا باشد ؛

لیاقت و سعادت برایت آرزو دارم ...

با سلام
بیشتر نوشته های این وب که شامل آثار و برکات نماز است دست نویس بوده و کپی از آن با نام منبع مجاز است

آخرین مطالب

بایگانی

نویسندگان

صفحات دیگر

پیوندها

نهمین دوره تربیت مدرس معارف نماز برگزار می‌شود

xzv8_image-1520413034vql1lju5iep4.jpg

حجت الاسلام حمدالله حقیقی رییس اداره آموزش، با بیان اینکه مسئله نماز لازم است سرلوحه همه امور فرهنگی قرار گیرد اظهار کرد: انس با نماز در پیشگیری از آسیب‌ها مؤثر است بنابراین می‌توان با ترویج فرهنگ نماز و دعوت به نماز این آسیب‌ها را کاهش داد.

وی با اشاره به مشکلات فرهنگی و ترویجی نماز گفت: اکنون در سخنرانی‌ها تنها به بیان احکام نماز اکتفا شده در حالی که نماز دارای اسرار، آداب، شیوه‌های دعوت به نماز و آیات و روایات است.

رییس اداره آموزش مرکز تخصصی نماز خاطرنشان کرد:‌ این مرکز به تربیت استاد، محقق و پژوهشگر می‌پردازد و دوره‌هایی در این زمینه در دستور کار دارد.

وی از برگزاری نهمین دوره تربیت مدرس معارف نماز خبر داد و افزود: متقاضیان از 15 اسفند امسال تا 15 اردیبهشت سال 97 فرصت دارند برای ثبت‌نام همه روزه از ساعت 9 تا 14 به خیابان شهداء، کوچه آمار (22)، ساختمان ستاد اقامه نماز، طبقه همکف، بخش آموزش مرکز تخصصی نماز مراجعه کنند.


حجت الاسلام حقیقی با بیان اینکه این دوره از اول شهریورماه 97 آغاز می‌شود و به مدت 9 ماه تحصیلی در قالب دو ترم ادامه دارد یادآور شد: افراد برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 37733090  تماس حاصل کنند.

وی با بیان اینکه کلاس‌های این دوره از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15 تا 19 برگزار می‌شود گفت: طلاب در این دوره سرفصل‌هایی مانند فقه التربیه، شیوه‌های دعوت به نماز، اسرار نماز، بررسی آیات و روایات نماز، پاسخ به شبهات، خانواده و نماز، آداب الصلاة امام خمینی(ره)، اصول مشاوره در دعوت به نماز و کارگاه مهارت تدریس را می‌گذرانند.

رییس ادراره آموزش مرکز تخصصی نماز عنوان کرد: شرکت‌کنندگان علاوه بر برنامه درسی از مهارت نویسندگی نیز بهره‌مند می‌شوند و همچنین دوره‌های تکمیلی ویژه آنها برگزار می‌شود.

 وی یادآور شد: در پایان دوره به شرکت‌کنندگان گواهی پایان دوره تربیت مدرس معارف نماز اعطا می‌شود و منتخبان و برگزیدگان در زمینه تبلیغ و تدریس به کار گرفته می‌شوند و همچنین کمک هزینه تحصیلی مناسب در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داده می شود.

حجت الاسلام حقیقی پیام عنوان کرد: کسانی که توانمندی خود را در طول دوره اثبات کنند و پژوهشگران این عرصه به مراکز علمی برای فعالیت معرفی می‌شوند.
برای ثبت نام کلیک کنید

نظرات

ارسال نظر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic