درباره سایت

عارف عباسی(دانشجو معلم شهید بهشتی فارس)
پل ارتباطی:
09336396030
telegram: @arefi75
.
.
.
بر خاک افتادن ...

لیاقت و سعادت می خواهد، اگر که در برابر خداوند متعال باشد ،

ذلت و شقاوت می خواهد ، اگر در برابر غیر خدا باشد ؛

لیاقت و سعادت برایت آرزو دارم ...

با سلام
بیشتر نوشته های این وب که شامل آثار و برکات نماز است دست نویس بوده و کپی از آن با نام منبع مجاز است

آخرین مطالب

بایگانی

نویسندگان

صفحات دیگر

پیوندها

اجلاس استانی نماز در خراسان شمالی برگزار می شود

اجلاس استانی نماز در خراسان شمالی برگزار می شود


حجت الاسلام رضا احمدی فرد، مسئول ستاد اقامه نماز خراسان شمالی گفت: اجلاس استانی نماز در خراسان شمالی روز دوشنبه (8 بهمن ماه) سال جاری در محل سالن گلشن شهرستان بجنورد برگزار خواهد شد.

وی افزود: اجلاس های شهرستانی نیز از 5 تا 8 بهمن ماه در شهرستان های خراسان شمالی برگزار می شود.

حجت الاسلام احمدی فرد با بیان اینکه در این اجلاسیه مباحث کارشناسی با موضوع شیوه های دعوت به نماز بیان خواهد شد، اظهارداشت: در تلاشیم از اساتید کارشناس شناخته شده و مطرح کشوری از استان قم و تهران در این اجلاسیه جهت تبیین مباحث مورد نظر استفاده کنیم.

مسئول ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با اشاره به اینکه طبق عملکرد سال 96 دستگاه های برتر در حوزه نماز شناسایی شدند، گفت: در حاشیه برگزاری اجلاس نماز، دستگاه های برتر در قالب نمایشگاه، دستاوردهای خود را به صورت عکس، کلیپ و CD به نمایش می گذارند.

حجت الاسلام احمدی فرد افزود: دستگاه های برتر حوزه نماز در پنج گروه، "علمی، آموزشی و پژوهشی"، "فرهنگی، ورزشی"، "عمرانی، تولیدی و صنعتی"، "مدیریت و قضایی" و "خدماتی و رفاهی" مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی بیان داشت: در گروه "علمی، آموزشی و پژوهشی" اداره بیمه سلامت، آموزش و پرورش و فنی و حرفه ای، در گروه "فرهنگی، ورزشی"  صدا و سیما و تبلیغات، در گروه "عمرانی، تولیدی و صنعتی" شرکت توزیع برق، بنیاد مسکن و اداره کل امور مالیاتی، در گروه "مدیریت و قضایی" سازمان ثبت احوال، سازمان زندان ها و اداره کل دادگستری و در گروه "خدماتی و رفاهی" کیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد شهید و مدیریت درمان تأمین اجتماعی حائز رتبه های برتر شدند که در این اجلاسیه تقدیر خواهند شد.

منبع : خبرگزاری شبستان

نظرات

ارسال نظر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic